Dostępni Specjaliści

dr Joanna Lessing-Pernak

Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem klinicznym, doktorem psychologii, superwizorem psychologii klinicznej dziecka, laureatką Medalu Komisji Edukacji Narodowej i dumnym Szeryfem Praw Dziecka UNICEF. Prywatnie mamą dwóch mądrych i pięknych córek. Zajmuję się pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych kobiet i mężczyzn. Pomagam rodzinom i parom w przezwyciężaniu trudności a także specjalistom i zespołom pedagogicznym i terapeutycznym w ramach superwizji klinicznych.

Cena: Cena: 150 zł / konsultacja (50 min.)

mgr Sławomira Papis-Strucinska

Jestem certyfikowanym specjalistą pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej PTP, terapeutą RTZ, psychoonkologiem Od niemal 20 lat pomagam osobom indywidualnym oraz parom w przejściu przez trudne etapy życia, w pokonywaniu przeszkód i dokonywaniu zmian. Wspieram w sytuacjach kryzysowych destabilizujących życie osobiste, rodzinne lub zawodowe. Podpowiadam jak lepiej radzić sobie ze stresem i codziennymi wyzwaniami zwiększając poczucie satysfakcji i jakość życia. Towarzyszę pacjentom chorym onkologicznie i ich bliskim w lepszym radzeniu sobie z chorobą. Podstawą mojej pracy z drugim człowiekiem jest relacja terapeutyczna oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i empatii. Wykorzystuję holistyczne podejście do natury człowieka, terapię krótkoterminową RTZ, Trening Redukcji Stresu MBSR. Prywatnie, kobieta spełniona. Kochająca wolność, przestrzeń i mądry indywidualizm.

Cena: Cena: 120 zł / pierwsza wizyta (50-60 min.), 100 zł / kolejna wizyta (50-60 min.)

mgr Aneta Łempicka

Jestem psychologiem, aktualnie w trakcie szkoły psychoterapii Uniti School. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku i o różnych potrzebach rozwojowych. Pracowałam z dziećmi z rodzin wieloproblemowych, zdobywałam doświadczenie w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym „Sowa” oraz Centrum Terapii, Rewalidacji i Wspomagania Rozwoju. Aktualnie pracuję także w Ośrodku Terapii i Rozwoju Małego Dziecka – Promyk. W mojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do człowieka, ważne jest dla mnie zrozumienie jego historii, emocji i potrzeb. Wspieram także rodziców w rodzicielskich dylematach. Bliska jest mi idea Rodzicielstwa bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy. Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwóch córek, które uczą mnie pokory i nieustannie prowokują do rozwoju. W wolnych chwilach lubię czytać książki, jeździć rowerem po lesie i ćwiczyć jogę.

Cena: Cena: 120 zł / konsultacja (50 min.)

Kontakt

Napisz, zadzwoń, przyjdź...

Odpowiemy na każde pytanie i wskażemy najlepsze rozwiązanie

ul. Horodelska 82, 85-150 Bydgoszcz

kontakt@domuwaznosci.pl