Dostępni Specjaliści

mgr Wioleta Głyżewska

Jestem nauczycielem Kundalini Jogi. Ukończyłam kurs nauczycielski z możliwością uczenia na całym świecie jak i kurs jogi w Classic Yoga Traditional School w Rishikesh – Indie. Aktywnie praktykuję i nauczam jogi. Prowadzę zajęcia z dorosłymi, dziećmi jak i warsztaty wyjazdowe w Polsce i za granicą. Dlaczego joga?...Bo kiedy stanęłam na macie i poczułam połączenie ciała i duszy zrozumiałam, że jestem u źródła. Kundalini Joga pozwoliła mi poznać siebie i odkryć, co chcę robić w życiu i jak chcę żyć. Joga jest dla mnie poszukiwaniem równowagi między akceptacją tego, jaka jestem, a codziennym podejmowaniem wysiłku do zmiany, rozwoju i transformacji.

Cena: 30 zł / zajęcia (90 min.) lub 100 zł / karnet (4 zajęcia po 90 min.)

Klaudia Smak

Jestem studentką Zielarstwa i Fitoterapii. Wytchnienia szukam w roślinach, jodze i medytacji. Moim pierwszym zetknięciem z Uważnością były zajęcia jogi kundalini. Gdy stanęłam na macie, poczułam, że otwiera się przede mną nieznany dotąd świat i że chcę go zgłębiać, aby powrócić do siebie. Szybko zapisałam się na ośmiotygodniowy kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), co umocniło mnie w moich poszukiwaniach. Ukończyłam także kurs nauczycieski jogi Yoga Alliance RYT 200.

Cena: 30 zł / zajęcia (90 min.)

Magdalena Rzepka - Ma Madhumati

Jogę praktykuję od 15 lat. Jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu, co w rezultacie pozwala wyciszyć umysł. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem, co pozwala wzrastać mojej praktyce i mnie samej. Od kilku lat prowadzę jogę w szkołach jogi, na warsztatach rozwojowych u Agnieszki Sypek Piniak. Dodatkowo prowadzę medytacje (również formy dynamiczne) i relaksacje w dźwiękach i w wakacyjny czas prowadzę SUP jogę na deskach w Marinie Samociążek.

Cena: 30 zł / zajęcia (75 min.)

Kontakt

Napisz, zadzwoń, przyjdź...

Odpowiemy na każde pytanie i wskażemy najlepsze rozwiązanie

ul. Horodelska 82, 85-150 Bydgoszcz

kontakt@domuwaznosci.pl